Ped Dostu

Moda Veteriner Kliniğine Hoş Geldiniz

Kliniğimizi açtığımızda  tüm yatırımlarımızı sevimli dostlarımız için yaptık ve bugün Kadıköy’de en kapsamlı tıbbi cihazların olduğu, tüm işlemlerinizin yapılacağı bir kliniğe kavuştuk. Biz bunu yaparken etik ve deontolojik kurallara sonuna kadar uyduk. Özellikle sokak hayvanları bilincimiz sayesinde sadece Kadıköy bölgesi değil İstanbul’un genelinde bizde varız diyebildik.

Evcil dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve tedavi edici sağlık hizmetlerini bilimin ve teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde topluma sunabilmek, veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından takip ederek hayvan sağlığıyla ilgili her konuda gelişmeyi desteklemektir.

Moda Veteriner Kliniği; sunduğu hizmetlerdeki kalite düzeyi ile hasta ve hasta sahiplerinin memnuniyetini en üst seviyede tutarak, kendini mesleğine adamış üstün nitelikli hayvan sever ekibi ve sahip olduğu modern alt yapısıyla; Türkiye’de referans gösterilen önemli sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Problemlerinize gecici değil, kalıcı çözümler üretelim.

Sevgi Dolu Klinik

MUAYENE

Kliniğimizde kedi, köpek, kuş ve egzotik hayvanların sağlık sorunlarını gidermek için alanında uzman hekimlerimiz tarafından deri, göz, kulak, paraziter ve viral hastalıklar, sindirim ve solunum hastalıkları, üriner ve jinekolojik hastalıklar, acil müdahale gerektiren durumların tedavisi ile birlikte ortopedik operasyonlar ve her türlü cerrahi müdehale yapılabilmektedir.

TEŞHİS

Kliniğimizde hastalıkların tespiti için gerekli tüm ekipmanlar bulunmaktadır. Muayene sonucu hekimlerimizin gerekli gördüğü tetkikler, laboratuvara göndermeden kısa sürede kliniğimize bünyesinde yapılmaktadır. Bu şekilde zaman kaybetmeden kesin teşhislere ulaşılır.

TEDAVİ

Teşhisi konulan hastalarımızın ayakta ve yatarak tedavileri kliniğimizde yapılmaktadır. Tedavide en son yöntemler ve ilaçlar kullanılmaktadır. Tedavi süresince hastalar kan tahlilleri ve monitör ile takip edilir. Kronik hastalık tespit edilmiş hastalara özel programlar çıkarır ve elimizi üzerlerinden hiç çekmeden takip ederiz.